Při nákupu nad 3000 Kč doprava zdarma. 🇨🇿 100% česká výroba.

Celoroční SET Luxus Plus, přikrývka 140x200 cm 1000g + polštář 70x90 cm 900g UNICO® zip

Kód: 63299/55
Exclusive
1 693 Kč 1 399 Kč bez DPH Měrná cena:
Skladem
Můžeme doručit do:
24.8.2026
Možnosti doručení
Celoroční set Luxus Plus – přikrývka 140×200 cm + polštář 70×90 cm představuje ideální kombinaci komfortu, praktičnosti a snadné údržby pro každodenní použití po celý rok. Souprava obsahuje celoroční přikrývku s výplní 1000 g (350 g/m2) a komfortní polštář se zipem plněný 900 g značkového kuličkového dutého vlákna UNICO®. Oba výrobky jsou vhodné pro alergiky a astmatiky, mají jemný povrch z mikrovlákna a lze je prát až na 95 °C. Kvalitní česká výroba zaručuje dlouhou životnost, vysoký komfort a snadnou péči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celoroční set Luxus Plus – přikrývka 140×200 cm + polštář 70×90 cm


Dopřejte si pohodlný a kvalitní spánek po celý rok s celoročním setem Luxus Plus, který obsahuje přikrývku 140×200 cm a komfortní polštář 70×90 cm se zipem. Praktická souprava nabízí optimální rovnováhu mezi hřejivostí a vzdušností, díky čemuž je vhodná pro celoroční používání ve většině domácností.


Součástí setu je celoroční přikrývka s výplní o hmotnosti 1000 g (350 g/m2), která poskytuje příjemný tepelný komfort během většiny roku. Výplň tvoří kvalitní dutinkové komorové duté vlákno s protialergickými vlastnostmi. Přikrývka je lehká, nadýchaná, dobře se přizpůsobuje tělu a pomáhá vytvářet ideální podmínky pro zdravý spánek.


Polštář o rozměru 70×90 cm je vyplněn 900 g značkového kuličkového dutého vlákna UNICO®, které se vyznačuje vysokou pružností, dlouhodobou nadýchaností a výbornou tvarovou stálostí. Díky praktickému zipovému uzávěru lze množství výplně jednoduše regulovat podle individuálních potřeb a dosáhnout tak optimální opory hlavy a krční páteře.


Povrch obou výrobků tvoří jemné mikrovlákno (100% polyester), které je velmi příjemné na dotek a nenáročné na údržbu. Přikrývka i polštář jsou vhodné pro alergiky a astmatiky, lze je prát až na 95 °C a sušit v bubnové sušičce při snížené teplotě. Souprava je dodávána v praktické tašce pro snadné skladování i přenášení.


Obsah setu

  • Celoroční přikrývka Luxus Plus 140 × 200 cm
  • Výplň přikrývky: 1000 g (350 g/m2)
  • Polštář Luxus Plus 70 × 90 cm se zipem
  • Výplň polštáře: 900 g kuličkového dutého vlákna UNICO®

Hlavní výhody

  • Výhodný set přikrývky a polštáře v jednom balení
  • Celoroční použití s optimálním tepelným komfortem
  • Protialergická výplň vhodná pro alergiky a astmatiky
  • Polštář se zipem pro regulaci množství výplně
  • Značkové kuličkové duté vlákno UNICO®
  • Jemný povrch z mikrovlákna
  • Praní až na 95 °C
  • Možnost sušení v bubnové sušičce
  • Certifikace Oeko-Tex® Standard 100
  • Česká výroba

Doplňkové parametry

Kategorie: SETY přikrývka a polštář
EAN: 8595694279167
Certifikát: Oeko-Tex® Standard 100
Druh: Přikrývky a polštáře Luxus plus, SET přikrývka+polštář
Povrch: 100% polyester microvlákno
Rozměr: 140x200 + 70x90 cm
Sezóna: celoroční
Typ: SET - přikrývka + polštář
Vlastnosti: pro alergiky, praní do 95°C
Výplň: UNICO®, Duté vlakno

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výrobní společnost : Brotex Z&J s.r.o
Adresa : Stanislava Maliny 457, 39701 Písek
E-mail : obchod@brotex.cz